♡ The Vampire Diaries ♡
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


♡ The Vampire Diaries RPG ♡
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си...
Дискотека "Forbes" Icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 10:36 pm by Елена Гилбърт.

» Създаване на човек
Дискотека "Forbes" Icon_minitimeСъб Юни 02, 2012 10:44 pm by Jannete

» 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥
Дискотека "Forbes" Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 3:31 pm by Nancy Smith.

» Моите графики
Дискотека "Forbes" Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 9:02 pm by Jannete

» Вашите форуми, сайтове, блогове!
Дискотека "Forbes" Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 4:42 pm by Nancy Smith.

» LE EPIC идея
Дискотека "Forbes" Icon_minitimeПон Мар 05, 2012 6:44 pm by Jessica

» Създаване на вампир
Дискотека "Forbes" Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 11:04 am by Jannete

» Дискотека "Forbes"
Дискотека "Forbes" Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 7:11 am by Nancy Smith.

» Опиши настроението си с емотиконка
Дискотека "Forbes" Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 8:44 am by Ребека ♥

Top posters
Jessica
Дискотека "Forbes" Vote_lcapДискотека "Forbes" Voting_barДискотека "Forbes" Vote_rcap 
Nancy Smith.
Дискотека "Forbes" Vote_lcapДискотека "Forbes" Voting_barДискотека "Forbes" Vote_rcap 
Вивиан ♥
Дискотека "Forbes" Vote_lcapДискотека "Forbes" Voting_barДискотека "Forbes" Vote_rcap 
Jannete
Дискотека "Forbes" Vote_lcapДискотека "Forbes" Voting_barДискотека "Forbes" Vote_rcap 
Ребека ♥
Дискотека "Forbes" Vote_lcapДискотека "Forbes" Voting_barДискотека "Forbes" Vote_rcap 
Карена Блу.
Дискотека "Forbes" Vote_lcapДискотека "Forbes" Voting_barДискотека "Forbes" Vote_rcap 
Катрин Пиърс
Дискотека "Forbes" Vote_lcapДискотека "Forbes" Voting_barДискотека "Forbes" Vote_rcap 
Samara.
Дискотека "Forbes" Vote_lcapДискотека "Forbes" Voting_barДискотека "Forbes" Vote_rcap 
Barbara.
Дискотека "Forbes" Vote_lcapДискотека "Forbes" Voting_barДискотека "Forbes" Vote_rcap 
Никлаус
Дискотека "Forbes" Vote_lcapДискотека "Forbes" Voting_barДискотека "Forbes" Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 30, на Пон Ное 15, 2021 9:17 pm
Poll

 

 Дискотека "Forbes"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Jessica
Администратор
Администратор
Jessica


Брой мнения : 170
Points : 306
Reputation : 1
Join date : 13.02.2012
Age : 24
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотека "Forbes" Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека "Forbes"   Дискотека "Forbes" Icon_minitimeНед Фев 19, 2012 7:27 pm

Дискотека "Forbes" 519x389
Върнете се в началото Go down
https://rpg9.bulgarianforum.net
Nancy Smith.
Хибрид
Хибрид
Nancy Smith.


Брой мнения : 141
Points : 153
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотека "Forbes" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Forbes"   Дискотека "Forbes" Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 8:05 pm

Бях на бара с Сам. Още не си бях поръчала нищо, защото се чудех какво ... Изведнъж ми просветна - уиски! Извиках бармана. Ноо явно той не беше чул и затова го извиках още веднъж. Този път ме чу и дойде до ме. Попита ме какво ще пия и аз отговорих.
-Уиски моля.
- Сам няма ли да пиеш нещо ?! - казах аз с с интерес.
- Много си умислена напоследък.... Какво ти е ?- добавих .
Върнете се в началото Go down
Samara.
Древен вампир
Древен вампир
Samara.


Брой мнения : 10
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Дискотека "Forbes" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Forbes"   Дискотека "Forbes" Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 8:22 pm

Стояха на бара.. Самара бе необичайно тиха. Оглеждаше непознатите със своя пронизителен, арогантен поглед, с който едва ли не успяваше да си спечели по някоя и друга интрига. Единственото нещо, което харесваше в тези проклети простосмъртни. Именно ! Палеха се толкова лесно.. За най - малкото нещо, което можеше да съществува. Ах, колко глупави хора.. !
Барманът отказваше да дойде. А когато най - накрая го направи движенията му бяха бавни, дори флегматични. Още нещо, което караше госпожица Карио да ги ненавижда още повече и същевременно да им се възхищава и дори мъничко да им завижда..
- Бърбън, моля... - промърмори едва чуто, но барманът успя да разбере по простата причина, че чуваше мислите й. Набиваха се в главата му като куршуми ! Обърна се с лека усмивка към Нанси и разконцентрирано отметна един кичур от косата си назад..
- Добре съм.. Просто.. Трябва да пийна малко.. - изкикоти се като малко дете , което едва ли не бе на път да направи нещо нередно..
Върнете се в началото Go down
Nancy Smith.
Хибрид
Хибрид
Nancy Smith.


Брой мнения : 141
Points : 153
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотека "Forbes" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Forbes"   Дискотека "Forbes" Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 7:02 am

Да пийне нещо... Та тя винаги има нужда да пийне ! Засмях се леко.
После отпих от уискито си. Бях толкова отегчена.
- Скучно ми е - казах аз и въздъхнах.
- Прави ми се нещо лудо ! - възкликнах аз.
Самара бе кралица на интригите и лудориите и бях сигурна, че ще
измисли нещо за правене.
Върнете се в началото Go down
Samara.
Древен вампир
Древен вампир
Samara.


Брой мнения : 10
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Дискотека "Forbes" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Forbes"   Дискотека "Forbes" Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 12:09 pm

Госпожица Карио търпеливо изчака човешкото същество да й донесе поръчката. Ах, ако имаше смелостта да се забави още малко тя със сигурност нямаше да о остави жив ! .. Извратеното й подсъзнание веднага започна да обмисля хиляди варианти за убийство и какви ли не други престъпления. Древната девойка имаше престъпен ум и съвсем не го прикриваше. Още от XVII век обичайните убийства започнаха да стават отегчителни. Нищо добро не можеше да излезе от цялата тази смелост на проклетите простосмъртни ! Мислеха, че ще надвият Самара , но това бе невъзможно дори за Дявола !
- Да се позабавляваме тогава.. - каза нежно, а на лицето й се изписа онази крива дяволита усмивчица, която съвсем не вещаеше нищо добро ! Изправи се от стола и показа на бармана големия кръг от танцуващи пияни хора.. Там щеше да занесе питието й ! Лично , както правеха джентълмените преди.. Хвана ръката на Нанси и плавно си проправи път през насъбралата се тълпа. Поведе я към дансинга.. Щяха да танцуват, да убиват и мое би да се отърват от и без това оскъдното си облекло.
Върнете се в началото Go down
Nancy Smith.
Хибрид
Хибрид
Nancy Smith.


Брой мнения : 141
Points : 153
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотека "Forbes" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Forbes"   Дискотека "Forbes" Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 6:22 pm

Сам ме поведе към дансинга с любимата ми нейна дяволита усмивка,
която не вещаеше нищо добро. Сигурно първо щяхме да потанцуваме мръсно,
после щяхме да убием някого и за десерт щяхме да подивеем в спалнята. Харесвах
тази Самара - лудата интригантка. Е, да тя си беше такава по принцип , но понякога замлъкваше и потъваше в мисли...... Бяхме започнали да танцуваме. И то доста мръснишко.
- Обичам, когато си така дива ! - извиках аз, защото музиката бе толкова силна.
Върнете се в началото Go down
Samara.
Древен вампир
Древен вампир
Samara.


Брой мнения : 10
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Дискотека "Forbes" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Forbes"   Дискотека "Forbes" Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 6:43 pm

Самара.. Ах, тази палавница ! Движеше тялото си грациозно, сексапилно и най - вече плътно до това на Нанси.. О, тя обожаваше тяхната малка странна връзка, която при всеки удобен случай свършваше в леглото..
- Всички ме обичат, мила.. - каза самодоволно без да си прави труда да повишава тон.. Нанси щеше да я чуе, но.. Това нейно самочувствие ! Бе без никакви граници непонятно и .. Безкрайно ! Самолюбието й също не оставаше по - назад ! Приближи се до събеседницата си и жадно впи устни в нейните.. Нежно погали лицето й и продължи със своя танц. Същевременно престъпният й ум подбираше своята жертва..Искаше да убива повече от всичко !
- Ела .. - прошепна и впи поглед в бармана.. Не бе нужно да я чува. Способността й да произвежда мислите си в главите на другите вършеше отлична работа.. Високият мъж се приближи и внимателно й подаде чашата с бърбън.. После просто си тръгна.. Знаеше, че не е желан. усещаше презрителният й, погнусен поглед.. Отпи солидна глътка и затвори очи движейки се в ритъма на музиката.. Сега умът й бе отворен а всички..
Върнете се в началото Go down
Nancy Smith.
Хибрид
Хибрид
Nancy Smith.


Брой мнения : 141
Points : 153
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотека "Forbes" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Forbes"   Дискотека "Forbes" Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 7:19 pm

Самара бе в добро настроение! Танцувах ме толкова сексапилно и мръсно,
което ме караше да я искам. Това в нашата странна връзка бе нормално. Около нас бе пълно с пияни тинейджъри. Впих зъби във врата на едно момче. Бях чувала, че кръвта на момчетата е по-свежа. Щях да пия малко от него. После от някой друг и така докато се наситя. Нямаше нужда да им трия спомените, защото тя бяха толкова пияни, че така или иначе нямаше да помнят нищо ! Когато се наситих се върнах при Самара и я погледнах дяволито с онзи мой примамващ поглед. После прехапах долната си устна.... даа тов ая изкарваше от контрол.
Върнете се в началото Go down
Samara.
Древен вампир
Древен вампир
Samara.


Брой мнения : 10
Points : 10
Reputation : 0
Join date : 26.02.2012

Дискотека "Forbes" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Forbes"   Дискотека "Forbes" Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 3:58 pm

Нанси прекъсна всякакъв вид танци.. Просто се поклащаше леко в ритъма на музика и се придвижваше от тийнейджър на тийнейджър вкусвайки от сладникавата им пълна с алкохол кръв ! Самара стоеше отстрани и бавно преценяваше кого щеше да убие.. Тя не бе толкова мекушава ! Копнееше за кръв и .. Ами смърт ! Тя бе неин спътник в продължение на два сравнително кратки века. Засичаха се и през шестдесетте години на петнадесети век, но нищо повече.. Цели петстотин години ако можеше да си позволи да закръгля.. Колко жалко, бе нетърпелива да го открие !
- Ела тук ! - впи поглед в бармана. Миризмата му й харесваше прекалено много, за да го остави на спокойствие.. Той се приближи и нежно погали лицето й, косите й .. Целуна устните й и свободно оголи врата си.. Тя впи острите си зъби без никакво колебание. Потъна в екстаз щом вкуси от сладката му кръв.. Ах, само за това ги биваше тези проклети простосмъртни..
Нанси се появи прехапвайки долната си устна. Самара бързо се отдръпна от мъжът и разконцентрирано премахна струйката кръв от устната си. Приближи се до малкото си същество и нежно го придърпа към себе си..
- Лоша си, Нанси.. Недей да правиш така ! - прошепна, а миг по - късно смехът й се разнесе наоколо .. Нежно целуна шията й !
Върнете се в началото Go down
Nancy Smith.
Хибрид
Хибрид
Nancy Smith.


Брой мнения : 141
Points : 153
Reputation : 0
Join date : 23.02.2012
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотека "Forbes" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Forbes"   Дискотека "Forbes" Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 7:11 am

- Оуу, лоша ли ? Та аз какво направих - засмях се.
Тя започна да целува врата ми, а аз се отдадох на целувките и.
Щеше да бъде дива нощ... Само ми беше интересно къде щяха да продължим
с заниманието си...
- Къде ще продължим ? - попитах.
После докато чаках отговора започнах да я целувам по врата.
С Самара винаги така се получаваше. Ходим на бар или дискотека, пием, убиваме, щуреем под завивките.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Forbes" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Forbes"   Дискотека "Forbes" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Forbes"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дискотека "La Maison"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
♡ The Vampire Diaries ♡ :: Мистик Фолс :: Дискотеки и барове-
Идете на: