♡ The Vampire Diaries ♡
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


♡ The Vampire Diaries RPG ♡
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Търся си...
The boss or just Marty :P :D Icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 10:36 pm by Елена Гилбърт.

» Създаване на човек
The boss or just Marty :P :D Icon_minitimeСъб Юни 02, 2012 10:44 pm by Jannete

» 8 letters, 3 words, say it and i'm yours. ♥
The boss or just Marty :P :D Icon_minitimeПет Мар 16, 2012 3:31 pm by Nancy Smith.

» Моите графики
The boss or just Marty :P :D Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 9:02 pm by Jannete

» Вашите форуми, сайтове, блогове!
The boss or just Marty :P :D Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 4:42 pm by Nancy Smith.

» LE EPIC идея
The boss or just Marty :P :D Icon_minitimeПон Мар 05, 2012 6:44 pm by Jessica

» Създаване на вампир
The boss or just Marty :P :D Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 11:04 am by Jannete

» Дискотека "Forbes"
The boss or just Marty :P :D Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 7:11 am by Nancy Smith.

» Опиши настроението си с емотиконка
The boss or just Marty :P :D Icon_minitimeЧет Мар 01, 2012 8:44 am by Ребека ♥

Top posters
Jessica
The boss or just Marty :P :D Vote_lcapThe boss or just Marty :P :D Voting_barThe boss or just Marty :P :D Vote_rcap 
Nancy Smith.
The boss or just Marty :P :D Vote_lcapThe boss or just Marty :P :D Voting_barThe boss or just Marty :P :D Vote_rcap 
Вивиан ♥
The boss or just Marty :P :D Vote_lcapThe boss or just Marty :P :D Voting_barThe boss or just Marty :P :D Vote_rcap 
Jannete
The boss or just Marty :P :D Vote_lcapThe boss or just Marty :P :D Voting_barThe boss or just Marty :P :D Vote_rcap 
Ребека ♥
The boss or just Marty :P :D Vote_lcapThe boss or just Marty :P :D Voting_barThe boss or just Marty :P :D Vote_rcap 
Карена Блу.
The boss or just Marty :P :D Vote_lcapThe boss or just Marty :P :D Voting_barThe boss or just Marty :P :D Vote_rcap 
Катрин Пиърс
The boss or just Marty :P :D Vote_lcapThe boss or just Marty :P :D Voting_barThe boss or just Marty :P :D Vote_rcap 
Samara.
The boss or just Marty :P :D Vote_lcapThe boss or just Marty :P :D Voting_barThe boss or just Marty :P :D Vote_rcap 
Barbara.
The boss or just Marty :P :D Vote_lcapThe boss or just Marty :P :D Voting_barThe boss or just Marty :P :D Vote_rcap 
Никлаус
The boss or just Marty :P :D Vote_lcapThe boss or just Marty :P :D Voting_barThe boss or just Marty :P :D Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 30, на Пон Ное 15, 2021 9:17 pm
Poll

 

 The boss or just Marty :P :D

Go down 
АвторСъобщение
Jessica
Администратор
Администратор
Jessica


Брой мнения : 170
Points : 306
Reputation : 1
Join date : 13.02.2012
Age : 24
Местожителство : Мистик Фолс

The boss or just Marty :P :D Empty
ПисанеЗаглавие: The boss or just Marty :P :D   The boss or just Marty :P :D Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 3:16 pm

1. Как се казваш?Мартина Smile
2. Прякор?Марти
3. На колко години си?11 почтиии 12 Very Happy
4. От къде си?Враца
5. Кога си роден? 01.03 /март/
6. Какъв е цвета на очите ти? Много тъмно кафяви Very Happy Почти чернички Razz Very Happy
7. Какъв е цвета на косата ти?Кестенява
8. Какъв пол си? Третия :Д Женски
9. Коя зодия си? Рибоци <3
10. Коя е любимата ти напитка? Сок портокал и кола I love you
11. Коя е любимата ти храна?Много са Very Happy
12. Имаш ли брат или сестра? За мое щастие нямам :Д
13. Кой/я е любимият ти актьор/актриса? Ами мнооого са.Мързи ме да изброявам. :Д
14. Кой е любимия ти филм/сериал? Сериали: Дневниците на вампира,Малки сладки лъжкини,От местопрестъплението Маями,Тайния кръг и Клюкарката. Филми: ей тука са много вече Very Happy
15. Какъв стил музика слушаш? K-poр,чалга, малко рок и може би тук там някоя песничка друг стил Very Happy
16. Кой е любимия ти виц? Ами имаше един за едни германци ама не го помня Very Happy
17. Имаш ли домашен любимец?Да една костенурка,която само си тропа по аквариума и една котка,която само ме дере :Д
18. За какво мечтаеш?Много неща Smile
19. Пушиш ли?Не!
20. Пиеш ли? Ми пробвала съм само от уиски,водка,мастика и др.,но не пия.
21. Какво обичаш най - много?Приятелите,семейството... Very Happy
22. Какво мразиш най - много? Някой да ми досажда,да ми правят забележки Very Happy /само за това се сещам сега Very Happy/
23. Харесваш ли се?Г/д
24. Какво харесваш най - много в себе си?Очичките <3
25. Какво не хресваш в себе си? Гадната ми коса.Един ден да не се къпя и тя се омазнява... Mad
26. Съжаляваш ли за нещо? Да.
27. Ако можеш да се опишеш с 3 думи, кои са те? Ми не знам Very Happy Very Happy Very Happy
28. Кое е любимото ти цвете? Всяко едно което е лилаво или синьо Very Happy
29. Покажи своя снимка. Може би по-късно,но не е сигурно Very Happy
30. Любими цветове?Лилаво,светлосиньо,тъмнозелено,черно и сиво
31. Любима песен? Много са...
32. Любима книга? Не мога да кажа,че са много... не знам Very Happy

Върнете се в началото Go down
https://rpg9.bulgarianforum.net
 
The boss or just Marty :P :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
♡ The Vampire Diaries ♡ :: Свободна зона :: Аз съм...-
Идете на: